Про компанію

12 років на ринку.

Починаючи з 2002 року Металон пройшов шлях від постачальницької фірми до виробничо-торговельної компанії і на даний момент є одним з лідируючих підприємств України в області формування виробів з дроту і стрічки, розвиваючи при цьому напрямок пакувальних обв'язувальних матеріалів та інструменту.
Завдяки команді фахівців, самовдосконалення, інноваційним підходам, за останні 8 років у нас були освоєні складні технології виготовлення серійних тривимірних 3D-виробів з дроту та стрічки методом холодного штампування та згинання з проізовдітельнсотью до 10 млн виробів на місяць.

Встановлені верстати подовжнього різання металу для стрічок від 5 до 50 мм.

Налагоджено власне інструментальне виробництво для виготовлення інструменту і деталей штампів.

Торговельна діяльність ТОВ «Металон» націлена на забезпеченні виробничих підприємств якісними пакувальними і обв'язувальними матеріалами та інструментом.
У нашому асортименті сталеві та пластикові стрічки, стретч-плівка, натяжители, пломбіраторои, акумуляторні і пневматичні пакувальні машинки.

ТОВ «Металон» є відповідальним і надійним постачальником, що пропонують якісні продукти та послуги, в діяльності якого на перше місце ставляться потреби клієнта.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів.